אמבטיה פרי סטנדינג

Lapatio collection 2023

מעבר לתפקיד הפונקציונלי של אמבטיות בבית, יש להן גם תפקיד עיקרי בסדר היום שלנו. השלב בו אנחנו נכנסים לאמבטיה הוא השלב בו אנחנו שוטפים מעלינו את כל מאורעות היום, הרגע להירגע, להתפנק ולתת לגוף ולנפש להשתחרר מכל הדאגות. תפקיד השלווה הזה הוא שגורם לרובנו לחלום חלומות גדולים בכל הנוגע לאמבטיה שלנו ולהשקיע מחשבות רבות בתכנון הנכון. איך אתם אוהבים את האמבטיה שלכם? אמבטיה היא זאת שנותנת את הטון לחדר הרחצה. בעבר, היינו מוצאים את אותו סגנון אמבטיות בכל בית – לבנה, פשוטה ומקרמיקה. היום, עומד לרשותנו מבחר עצום של אמבטיות מלבניות, מרובעות ועגולות מחומרים וטקסטורות שונות: קוריאן, עץ, פורצלן, פלדה מצופה אימייל ועוד.

ממליצים עלינו

שירה פדר

"הגענו ללפטיו עם חששות לא מעטים, שכן היה מדובר במקום חדש יחסית. לאחר בחינה של אדריכל ומעצב איתו עבדנו, קיבלנו אישור שמדובר בסחורה ברמה גבוהה מאוד ובמחיר משתלם. התחלנו בריצוף הבית וקירות המטבח. התרשמנו לטובה מהאיכות, מהאדיבות ומהשירותיות של עובדי לפטיו, כך שהחלטנו להזמין דרכם קרמיקה לקירות השירותים והאמבטיה. מלבד הקרמיקה, שבאיכות מצוינת, הצוות לקח אחריות והגדיל ראש לאורך כל הדרך, דבר אשר המעיט משמעותית את הלחץ שמלווה כל שיפוץ. אני מקווה לא לשפץ שוב בשנים הקרובות, אך במידה ואעשה זאת, אין לי ספק למי אפנה."

ערן אהרון כהן

חווית קניה נעימה מאוד, אולם התצוגה יפה ומכיל את כל הפריטים שצריכים לשיפוץ ולעיצוב הבית, נציג המכירות נותן מענה לכל השאלות באדיבות רבה, ממליץ מאוד!

רועי אינדיק

"בשנה האחרונה ביצענו שיפוץ גדול בביתנו באפרת ובחרנו לקנות את כל ציוד הקרמיקה והסניטרים מאולם התצוגה לפטיו קרמיקה שבכפר עציון. אריאל וצוות האולם היו אדיבים ונחמדים כבר מהרגע הראשון. לכל אורך תהליך ההזמנה הם היו קשובים לצרכים שלנו, המליצו המלצות, נתנו טיפים טובים, הפגינו מקצועיות ועמדו לרשותנו בכל שאלה ובקשה גם בשיחות טלפון. הסחורה הגיעה בזמן, בצורה מסודרת, עטופה היטב ואנו נהנים ממנה יום יום, כעת עם סיום השיפוץ. ובנוגע למחיר, המחיר הוגן וראוי ביחס למתחרים. אנו ממליצים בחום לביצוע רכישתכם מאולם התצוגה לפטיו קרמיקה שבכפר עציון"

מותגים

Lapatio brands 2023

נגישות
Facebook