חדרי אמבטיה

Lapatio collection 2023

כולם כבר יודעים שלקירות הבית יש תפקיד מרכזי בקביעת הסגנון העיצובי וביצירת האווירה המתאימה בחלל. הקירות עוטפים את הנעשה ויש חשיבות רבה לחיפוי שלהם בחומר הנכון. בלפטיו תמצאו שלל אפשרויות לחיפוי קירות, בין אם מדובר בקיר כוח מרכזי, בחלק מקיר (מעין תמונה או אלמנט דקורטיבי), בעמוד קונסטרוקטיבי וכך הלאה. חיפוי של גרניט פורצלן במגוון גדלים או סגנונות לא רק עמיד לאורך שנים בכל תנאי מזג האוויר, הוא גם מאפשר יצירת מראה ייחודי, למשל חלוד מבלי הצורך לחפות בלוחות פלדה יקרים וקשים לתחזוקה, מראה וינטג' מחוספס, מראה דמוי טקסטיל ארוג במקום טפט הנוטה לבלאי, מראה דמוי עץ טבעי וחם, מראה שיש יוקרתי ואצילי, סגנון גיאומטרי ועוד. אפשר אפילו להשיג מראה של בריקים באופן נגיש יותר וקל ליישום. חיפוי קרמיקה מתאים לכל החללים ולא רק לחללים רטובים או לחים ועשוי להוסיף לכל חלל עניין. בעזרת אריחי קרמיקה אפשר ליצור קיר בעל עומק ויזואלי (אשליה או הלכה למעשה בעזרת אריחי תלת ממד), במגוון עיבודים וגימורים, בשלל צבעים והדפסים, מאוריינטלי דרך מודרני וגיאומטרי ועד לכפרי. כיום ידוע כי עיצוב קירות הוא חלק בלתי נפרד מהלבשת החלל הביתי, המסחרי או הציבורי.

ממליצים עלינו

שירה פדר

"הגענו ללפטיו עם חששות לא מעטים, שכן היה מדובר במקום חדש יחסית. לאחר בחינה של אדריכל ומעצב איתו עבדנו, קיבלנו אישור שמדובר בסחורה ברמה גבוהה מאוד ובמחיר משתלם. התחלנו בריצוף הבית וקירות המטבח. התרשמנו לטובה מהאיכות, מהאדיבות ומהשירותיות של עובדי לפטיו, כך שהחלטנו להזמין דרכם קרמיקה לקירות השירותים והאמבטיה. מלבד הקרמיקה, שבאיכות מצוינת, הצוות לקח אחריות והגדיל ראש לאורך כל הדרך, דבר אשר המעיט משמעותית את הלחץ שמלווה כל שיפוץ. אני מקווה לא לשפץ שוב בשנים הקרובות, אך במידה ואעשה זאת, אין לי ספק למי אפנה."

ערן אהרון כהן

חווית קניה נעימה מאוד, אולם התצוגה יפה ומכיל את כל הפריטים שצריכים לשיפוץ ולעיצוב הבית, נציג המכירות נותן מענה לכל השאלות באדיבות רבה, ממליץ מאוד!

רועי אינדיק

"בשנה האחרונה ביצענו שיפוץ גדול בביתנו באפרת ובחרנו לקנות את כל ציוד הקרמיקה והסניטרים מאולם התצוגה לפטיו קרמיקה שבכפר עציון. אריאל וצוות האולם היו אדיבים ונחמדים כבר מהרגע הראשון. לכל אורך תהליך ההזמנה הם היו קשובים לצרכים שלנו, המליצו המלצות, נתנו טיפים טובים, הפגינו מקצועיות ועמדו לרשותנו בכל שאלה ובקשה גם בשיחות טלפון. הסחורה הגיעה בזמן, בצורה מסודרת, עטופה היטב ואנו נהנים ממנה יום יום, כעת עם סיום השיפוץ. ובנוגע למחיר, המחיר הוגן וראוי ביחס למתחרים. אנו ממליצים בחום לביצוע רכישתכם מאולם התצוגה לפטיו קרמיקה שבכפר עציון"

מותגים

Lapatio brands 2023

נגישות
Facebook