ריצוף מצויר

Lapatio collection 2023

האריחים המצוירים מכניסים לכל חלל נגיעה עיצובית שמדגישה סגנון נוסטלגי המתרפק על זכרונות מהבתים הישנים של פעם. ניתן לרצף באמצעותם חללים שלמים ולחפות קטעי קיר. במקרים אחרים אפשר לתכנן שטיח מעוטר בכניסה לבית, בלב המטבח או כדקור מקושט שמגדיר את הגבולות שבין החללים השונים. האריחים המעוטרים יתקבלו היטב גם בחללי רחצה ובשירותי האורחים. קשת הגוונים עשירה והיא נעה בין גוונים מונוכרומטיים ועד גוונים נועזים בצורניות יוצאת דופן, באמצעותם ניתן לאפיין קיר כח שימשוך אליו את תשומת הלב. לצד אריחי הבטון, קיימים כיום אריחי גרניט פורצלן מעוטרים, שמעניקים לאריחים מידה רבה של עמידות.

ממליצים עלינו

שירה פדר

"הגענו ללפטיו עם חששות לא מעטים, שכן היה מדובר במקום חדש יחסית. לאחר בחינה של אדריכל ומעצב איתו עבדנו, קיבלנו אישור שמדובר בסחורה ברמה גבוהה מאוד ובמחיר משתלם. התחלנו בריצוף הבית וקירות המטבח. התרשמנו לטובה מהאיכות, מהאדיבות ומהשירותיות של עובדי לפטיו, כך שהחלטנו להזמין דרכם קרמיקה לקירות השירותים והאמבטיה. מלבד הקרמיקה, שבאיכות מצוינת, הצוות לקח אחריות והגדיל ראש לאורך כל הדרך, דבר אשר המעיט משמעותית את הלחץ שמלווה כל שיפוץ. אני מקווה לא לשפץ שוב בשנים הקרובות, אך במידה ואעשה זאת, אין לי ספק למי אפנה."

ערן אהרון כהן

חווית קניה נעימה מאוד, אולם התצוגה יפה ומכיל את כל הפריטים שצריכים לשיפוץ ולעיצוב הבית, נציג המכירות נותן מענה לכל השאלות באדיבות רבה, ממליץ מאוד!

רועי אינדיק

"בשנה האחרונה ביצענו שיפוץ גדול בביתנו באפרת ובחרנו לקנות את כל ציוד הקרמיקה והסניטרים מאולם התצוגה לפטיו קרמיקה שבכפר עציון. אריאל וצוות האולם היו אדיבים ונחמדים כבר מהרגע הראשון. לכל אורך תהליך ההזמנה הם היו קשובים לצרכים שלנו, המליצו המלצות, נתנו טיפים טובים, הפגינו מקצועיות ועמדו לרשותנו בכל שאלה ובקשה גם בשיחות טלפון. הסחורה הגיעה בזמן, בצורה מסודרת, עטופה היטב ואנו נהנים ממנה יום יום, כעת עם סיום השיפוץ. ובנוגע למחיר, המחיר הוגן וראוי ביחס למתחרים. אנו ממליצים בחום לביצוע רכישתכם מאולם התצוגה לפטיו קרמיקה שבכפר עציון"

מותגים

Lapatio brands 2023

נגישות
Facebook